Навигация: Главная arrow Статьи о бизнесе arrow Огляд електричних лебідок


Лебідка електрична

Лебідка - незамінний вантажопідйомне обладнання призначене для підіймання і переміщення вантажів. Лебідка застосовується при здійсненні будівельних, монтажних або ремонтних робіт, на промислових підприємствах ( гірничодобувної, металургійної, нафтової, хімічної та інших галузей), на складах і в побуті.

Лебідка електрична - це пристрій, тягове зусилля якого передається від приводного барабана за допомогою ланцюга, каната, троса або іншого гнучкого елемента. Незважаючи на те, що лебідки вважаються незамінним інструментом саме на виробництві та будівництві, ця вантажопідйомна техніка може успішно застосовуватися в різних сферах діяльності.

Основні функції, які виконує лебідка - підйом, підтягування або опускання вантажу. Цей вантажопідйомний механізм може використовуватися в якості самостійного обладнання для вантажних і монтажних робіт або в комплекті з великими підйомними пристроями, такими як щоглові і шахтні підйомники, бурові установки і т.і..

Технічні характеристики: За типом вживаного приводу лебідки розрізняють ручні та електричні. Завдяки високому ступеню продуктивності, друга частіше використовують для виконання великого обсягу робіт. Електричні лебідки прості й зручні в експлуатації. Управляти електричною лебідкою можна на відстані за допомогою пульта дистанційного керування, це знижує ризик виникнення аварійних ситуацій і підвищує рівень безпеки працівників.

При виборі лебідки необхідно враховувати, для яких цілей буде використовуватися техніка, а також обсяг і інтенсивність виконуваних робіт. Вантажопідйомність, канатоємкість барабана і швидкість роботи цього механізму можуть бути різними, залежно від технічного завдання замовника.

 
 

Наш адрес:

г. Севастополь
АН "Джамаль" -
тел.+7(8692)93-60-86
тел.+7(8692)93-71-00
КС "Эгида" -
тел.+7(8692)55-54-25
e-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script